Мова
Ukrainian Russian
Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Шар Центр зробить Ваше свято незабутнім!

Оформляємо повітряними кульками будь-яке Ваше свято: деньнародження, ювілеї, христини, виписки з пологового будинку, весілля, корпоративи, випускні у садочках, школах, ліцеях, гімназіях, ВУЗах, відкриття офісів, магазинів, розважальних центрів, СПА салонів, перукарень, фітнес центрів, та багато іншого.

Повітряні кульки – це найяскравіший елемент прикраси будь – якого свята.

Повітряні кулі повернуть Вас в прекрасний світ безтурботного дитинства з усіма його барвами і втіхами.

Повітряні кулі – це не просто кругла кулька – це найрізноманітніша гама барвистих кольорів.

Повітряні кулі – це невід’ємний атрибут будь-якого свята.

         За допомогою повітряних куль можна створити будь-який дизайн, будь-яку композицію на будь-яку тематику.

У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Деньнародження з повітряними кулями.

У Вас або у Вашої дитини деньнародження? Замовте оформлення повітряними кулями у нас і ми зробимо це свято барвистим і незабутнім для Вас і Ваших гостей.

На сято деньнародження – найсвітліше свято кожної людини – ми пропонуємо виготовлення найрізноманітніших цифр будь-якоїх висоти, на каркасі чи без нього, з будь-яким декором (сонечко, машинки, мотоцики, трактори, літаки, квітки, метелики, бджілки, мультиплікаційні герої, гелеві кульки з надписами і розписами), будь-якого кольору чи поєднання кольорів.

Також на деньнародження Ви можете заказати різноманітні фігури із повітряних куль, які принесуть казкову атмосферу.

А хочете зробити приємно іменнику? – закажіть його ім’я із повітряних куль.

Подаруй іменнику букет із повітряних куль. Квіти і букети із повітряних куль- це завжди оригінально і екзотично!

А якшо деньнародження у Вашої дитини то обов’язково закжіть їй фігури із повітряних куль. Адже посмішка дітей – це найприємніші миті у нашому житті. А фігура із повітряних куль принесе діткам втіху і незабутні миті. Це може бути персонаж любимого дитячого мультфільму (Лунтік, Мікі Маус, Губка Боб, Бджілка Мая, Трактор Том та багато інших), казкові тварини, рослини, веселку, сонечко, поляну із тваринками, гойдалку із ляльками, усе що забажаєте.

Подаруйте дитині свято про яке вона ніколи не забуде!

У нас безліч ідей для оформлення Вашого дня народження повітряними кулями. Звертайтеся до нас і ми допоможемо стоврити незабутнє свято для Вас і Ваших гостей.

Оформлення весілля повітряними кулями.

Весілля – це одне із найважливіших свят у житті двох закоханих людей. Це дуже відповідальна мить у їхньому житті, це початок нового сімейного життя. Через важливість цього свята готуються до нього з великою відповідальністю, адже воно має запам’ятатись на усе життя. А що як не повітряні кулі може зробити це свято феєричним і незабутнім.

Ми пропонуємо прикрасити Ваш бенкетний зал у будь-якому стилі.

Невід’ємним атрибутом весілль є серце із повітряних куль. Воно може бути будь–яких розмірів і кольорів, одинарне і подвійне, а також його можна запустити в небо за допомогою гелевих кульок.

Лебеді із повітряних куль – це символ ніжності. Вони можуть бути перед столом наречених, на стійках (оформленими повітряними кулями, а зверху лебеді), перед входом в ресторан, а якщо на території ресторану є озеро – то їх можна запустити на воду. Лебеді із повітряних куль порадують і Вас і Ваших гостей.

         І звісно, невід’ємним атрибутом весілля є обручки.

Обручальні кольца із повітряних куль – добавлять в атмосферу свята ще більшої святковості.

Також на весілля можна заказати фігури молодих із повітряних куль, які при вході будуть зустрічати Ваших гостей, різноманітні арки, стояки, шар – сюрприз, гелеві фонтани, квіти та багато іншого.

Повітряних куль не може бути забагато, тому для прикраси Вашого весілля можна заказати багато різнобарвних гелевих куль під потолок.

Заказати повітряні кулі у Дрогобичі, Трускавці, Стебнику, Бориславі Ви можете у нас. Ми запропонуємо великий вибір тематичних весільних оформлень. Професіональні дизайнери створять прекрасні фігури по Вашому заказу.

Оформлення повітряними кулями стало дуже популярно, тому що це святково, стильно і романтично.

 

У Вас радісна новина ?! – народилося дитина.

Тоді негайте час – звертайтеся до нас!

Подякуйте коханій людині і подаруйте їй казку!

Ми допоможемо у цьому Вам:

- Оформимо яскравими кульками кімнату для новонародженого;

- Створимо чарівний букет, різноманітні фігури (лелек, серця, дитя), які можна

запустити в небо при виписці з роддому;

- Оформимо Ваш автомобіль, щоб Ви везли своє дитя з почуттям радості і гордості з

пологового будинку.

У Вас наближається корпоративне свято чи відкриття магазина – дзвоніть до нас!

Ми створимо пано із Вашим логотипом із повітряних куль.

На корпоративну вечірку можем Вам запропонувати фігури лікарів, поліцейських, вчителів та інших професій, створити фоторамку із повітряних куль, де Ви можете сфотографуватись і постійно згадувати про Ваше свято.

Якщо Ви відкриваєте магазин, то не забутте заказати гірлянду із повітряних куль, вона обов’язкове приверне увагу перехожих. Гірлянда із повітряних куль - це додаткова ефективна реклама для Вас.

Друк на повітряних кулях.

Друк на повітряних кулях став популярним при проведені вуличних рекламних заходів. Кулька з логотипом приверне увагу всіх оточуючих.

Друк на кульках здійснюється на професійному обладнанні, що дозволяє створити високу якість продукції.

Друк на повітряних кульках  логотипів, торгових марок, назв фірм,  компаній – це не просто кулька, це надзвичайно красива і ефективна реклама.

Друк на повітряній кульці може бути як одноколірний так і багато колірний, як з одної сторони кульки так і з двох. Вам лише потрібно створити свій логотип у векторній програмі і ми його надрукуєм на повітряній кульці.

 

Ми чекаємо на Вас, щоб створити незабутній день у Вашому житті!

Мапа сайту
Шар Центр зробить Ваше свято незабутнім! - з нами свято повітряних кульок